HUBERTUS EXPO 2019

Tradycja i nowoczesność, kultura i rekreacja – przed nami XVI Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji. W tym roku spotykamy się w dniach 29-31 marca, w warszawskim Centrum Targowo-Konferencyjnym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6d.

Łowiectwo to dziedzictwo narodowe. To pasja setek tysięcy ludzi, ale też odpowiedzialność za przyrodę. Targi to doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się, czym jest kultura i tradycja łowiecka Dotknąć, zobaczyć i dzięki temu wyrobić sobie własne zdanie. To nie tylko dziesiątki wystawców z Polski i z Europy, ale też edukacja, konkursy, koncerty i pokazy. To tak uwielbiana i doceniana na całym świecie kuchnia myśliwska. To kunszt najlepszych specjalistów w wabieniu zwierzyny, to wreszcie pokazy sokolnicze i kynologiczne, oraz – po raz pierwszy w historii targów – Plebiscyt Roku Łowieckiego. Dla najmłodszych, ale też tych nieco starszych, przygotowano konkursy, zabawy edukacyjne, czy pokazy ratownictwa medycznego.

Organizatorem targów jest Polski Związek Łowiecki, a partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe. Patronat honorowy nad imprezą objął Minister Środowiska.

Zapraszamy już 29 marca.

Szczegóły na stronie: www.hubertusexpo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *