Roczne plany łowieckie 2020/2021 – opinia Izby Rolniczej

Witam,

Ze względu na nadzwyczajne środki podjęte w/z z zagrożeniem epidemiologicznym, Izby Rolnicze zaoferowały pomoc w zakresie zaopiniowania RPŁ na nadchodzący sezon 2020/2021.

Aby ograniczyć przemieszczanie się kolegów myśliwych, to Jeleniogórska Izba Rolnicza będzie w tym roku pośrednikiem do Wojewódzkiej Izby we Wrocławiu.

Procedura będzie wyglądała następująco: każde Koło Łowieckie, które dzierżawi obwody w powiatach podległych naszemu ZO (Bolesławiec,  Jelenia Góra, Kamienna Góra, Lwówek Śl., Lubań i Zgorzelec) proszony jest o przesłanie mailem skan wypełnionej ‘wersji roboczej’ RPŁ do kol. Andrzeja Kamińskiego, szefa IR w Jeleniej górze pod adresem a.kaminski@izbyrolnicze.pl

Otrzymaliśmy zapewnienie, że jeleniogórskie biuro Izby, w porozumieniu z pozostałymi biurami powiatowymi, dokona opiniowanie RPŁ w treści maila i na bieżąco przekaże do Wojewódzkiego Biura Izby Rolniczej we Wrocławiu.

Tam plan zostanie zaopiniowany i skan wróci do KŁ w jak najkrótszym terminem. Gorąco zachęcamy Zarządy Kół Łowieckich do skorzystania z tej możliwości. Jednocześnie Zarząd Okręgowy PZŁ dziękuje IR za pomoc.

Za ZO PZŁ Jelenia Góra, Wiktor Marconi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *