RPŁ 2020/21 – Pomoc Jeleniogórskiej Izby Rolniczej

Witam,

Ze względu na nadzwyczajne środki podjęte w/z z zagrożeniem epidemiologicznym, Izby Rolnicze zaoferowały pomoc w zakresie zaopiniowania RPŁ na nadchodzący sezon 2020/2021.

Aby ograniczyć przemieszczanie się kolegów myśliwych to Jeleniogórska Izba Rolnicza będzie w tym roku pośrednikiem do Wojewódzkiej Izby we Wrocławiu.

Procedura będzie wyglądała następująco: każde Koło Łowieckie, które dzierżawi obwody w powiatach podległych naszemu ZO (Bolesławiec,  Jelenia Góra, Kamienna Góra, Lwówek Śl., Lubań i Zgorzelec) proszony jest o przesłanie mailem skan wypełnionej ‘wersji roboczej’ RPŁ do kol. Andrzeja Kamińskiego, szefa IR w Jeleniej górze pod adresem a.kaminski@izbarolnicza.pl

Otrzymaliśmy zapewnienie, że jeleniogórskie biuro Izby, w porozumieniu z pozostałymi biurami powiatowymi, dokona opiniowanie RPŁ w treści maila i na bieżąco przekaże do Wojewódzkiego Biura Izby Rolniczej we Wrocławiu.

Tam plan zostanie zaopiniowany i skan wróci do KŁ w jak najkrótszym terminem. Gorąco zachęcamy Zarządy Kół Łowieckich do skorzystania z tej możliwości. Jednocześnie Zarząd Okręgowy PZŁ dziękuje IR za pomoc.

Za ZO PZŁ Jelenia Góra, Wiktor Marconi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *