XLIII Zawody Okręgowe w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Łowczego Okręgowego 12.09.2020

Zarząd Okręgowy PZŁ w Jeleniej Górze przypomina, że już 12.09.2020r. na strzelnicy myśliwskiej w Mroczkowicach, odbędą się XLIII Zawody Okręgowe w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Łowczego Okręgowego.

Zgodnie z „Zasadami Szkolenia Umiejętności Strzeleckich w Polskim Związku Łowieckim” § 9 pkt 3 „w Zawodach Okręgowych uczestniczą reprezentacje wszystkich kół łowieckich w Okręgu”.

Prosimy o zgłaszanie drużyn jak najszybciej, pisemnie lub telefonicznie do ZO PZŁ w Jeleniej Górze. Przy zgłoszeniu należy podać, imię i nazwisko zawodnika, klasę strzelecką (ze szczególnym uwzględnieniu ew. posiadanej przez zawodniczki/zawodnika klasę C) oraz nr. legitymacji PZŁ.

UWAGA: Na wszystkich stanowiskach organizator zapewnia płyn do dezynfekcji i będzie wymagał od zawodników oraz publiczności utrzymania dystansu pomiędzy uczestnikami min 2m. Każdy uczestnik zawodów zobowiązany jest do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos podczas przemieszczania się na obiekcie. 

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zawodów w każdej chwili, w przypadku zaostrzenia reżimu sanitarnego związanego z regulacjami dot. pandemii COVID-19.

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór!

Regulamin zawodów można pobrać TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *